7 грудня 2023 року Лугинщина прощатиметься з військовослужбовцем Жиряковим Іваном Сергійовичем

Дата: 06.12.2023 18:04

Завтра, 7 грудня 2023 року, Лугинщина прощатиметься з військовослужбовцем Жиряковим Іваном Сергійовичем, 1985 року народження, жителем с. Станційне, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну 25 листопада 2023 року.

Закликаємо жителів громади зустріти Героя «живим коридором» близько 10:00 біля в’їзду в селище Лугини. Далі траурна процесія рушить до церкви Різдва Пресвятої Богородиці та до кладовища.

Схиляємо голови в глибокій жалобі, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, друзям та побратимам загиблого захисника.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!