ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2023 08:26

Шановні земляки!

Сьогодні, 5 грудня, Україна та весь світ відзначає День волонтера – свято кожного, хто хоч раз, за покликом серця, допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, переселенців і простягаєте руку всім, хто потребує допомоги, наповнюєте надією зневірені серця.

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю всім вам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе!

Селищний голова                     Петро МЕЛЬНИК