Онлайн захід з пошуку партнерів у сфері зерна та агропродукції

Дата: 27.11.2023 15:58

За підтримки Програми USAID АГРО 28 листопада 2023 року о 10:00 відбудеться онлайн захід з пошуку партнерів у сфері зерна та агропродукції. Цей захід організовується консорціумом Enterprise Europe Network Ukraine за дорученням Європейської Комісії, яка запустила Платформу солідарності Україна-ЄС.

Основна мета заходу – обмін інформацією, обговорення викликів та рішень, а також активізація бізнес-діалогу між компаніями ЄС та України.

Запрошуються виробники, імпортери, покупці, дистриб’ютори та логістичні компанії, які працюють у сфері зерна та агропродукції. Дізнайтеся більше про найкращі практики у сфері переробки зерна та вітамінізації борошна.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням на платформі Zoom:https://shorturl.at/vINS9. Мова заходу англійська, доступна опція синхронного перекладу.