Покладання квітів з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів

Дата: 24.11.2023 16:53

Фото без описуФото без описуФото без опису

24 листопада, напередодні Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів, Лугинський селищний голова Петро Мельник вшанував пам’ять українців, які стали жертвами геноциду, вчиненого проти українського народу. До покладання квітів долучились керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Віктор Карповець, старости старостинських округів.

Голодомор – це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощений злочин. Нехай пам’ять про усіх невинних жертв Голодомору згуртує нас, додасть нам мудрості і наснаги на благо світлого майбутнього та зміцнення держави.

Закликаємо мешканців громади вшанувати пам'ять жертв Голодомору долучившись до акції «Запали свічку пам'яті», яка відбудеться завтра, 25 листопада, о 16:00.