ВІДБУЛАСЬ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 24.11.2023 14:47

Позачергова сесія Лугинської селищної ради відбулась сьогодні під головуванням селищного голови Петра Мельника. На сесії були присутні 14 депутатів, старости старостинських округів, працівники апарату селищної ради.

Депутатами було затверджено Програму зайнятості населення Лугинської селищної територіальної громади, Програму фінансової підтримки комунальних підприємств, Програму створення, утримання та приведення  фонду захисних споруд цивільного захисту у готовність до використання за призначенням на території Лугинської селищної ради, прийнято рішення про внесення змін до бюджету Лугинської селищної територіальної громади на 2023 рік та про надання матеріальної допомоги.

Також депутатами прийнято ряд рішень з земельних питань та питань комунальної власності.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису