Експериментальний  проект  щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива

Дата: 20.11.2023 16:06

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 року №1173 «Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива».

На виплати за придбання твердого пічного побутового палива мають право ті одержувачі пільг/житлових субсидій дохід яких не перевищує суму 6660гривень на кожного члена його сім`ї.

Порядком реалізації експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива передбачено, що Пенсійний Фонд України до 20 листопада 2023 року інформує засобами мобільного/електронного зв’язку, зокрема через веб-портал електронних послуг Пенсійного Фонду України одержувачів пільг/житлових субсидій на придбання твердого пічного побутового палива про необхідність до 1 грудня 2023 року у зручний для них спосіб після інформаційного повідомлення звернутися до органів Пенсійного Фонду України для надання від свого імені та імені членів сім`ї пільговика, на яких поширюється пільга, осіб із складу домогосподарства одержувача житлових субсидій, доходи яких враховуються під час призначення житлових субсидій, згоди на збір, передачу та обробку своїх персональних даних для отримання додаткової підтримки населенням на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальному сезоні 2023-2024 років за рахунок коштів партнерів шляхом передачі партнерам своїх персональних даних для виплати додаткової підтримки та її моніторингу.

Одержувачі пільг/житлових субсидій мають підписати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних такого змісту:

У разі виникнення обставин, за яких мені може бути надана додаткова підтримка на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива за рахунок коштів урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ, я надаю свою згоду на передачу (за потреби) моїх персональних даних та даних осіб із складу домогосподарства та членів сімей осіб із складу домогосподарства, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії, уряду іноземних держав, міжнародним організаціям, донорським установам для надання допомоги та моніторингу.

Постанова Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023—2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива