21 листопада – День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 08:10

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Саме під час Помаранчевої революції (2004 рік) та Революції Гідності (2013 рік) українці стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вектору розвитку.

У цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. У цей день ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння. Дякуємо за можливість бути вільним на своїй рідній землі!

Миру всім нам після перемоги!

Слава Україні!

Слава українським Героям!