Робоча Група "Прозорість та Підзвітність" при Житомирській Обласній військовій адміністрації запроваджує прийом повідомлень
Дата: 13.11.2023 08:52
Кількість переглядів: 133
Робоча Група "Прозорість та Підзвітність" при Житомирській Обласній військовій адміністрації запроваджує прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах військового стану.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04053513/17ac244ff52031a69afd3339ca742e17.jpeg)
Відповідну інформацію надсилайте за електронною адресою prozorist@apoda.zht.gov.ua для аналізу членами робочої групи "Прозорість та підзвітність" та вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.