Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

#ТиЯк? Це нормально якщо ваша дитина зараз

Дата: 07.11.2023 08:30
Кількість переглядів: 142

У період стресових подій зважайте на те, що здатність дитини навчатися може знижуватися: вона може гірше сприймати та запам’ятовувати нову інформацію, бути більш емоційною, менш зібраною та уважною.

Фото без опису

Дитина може повноцінно навчатися, лише коли їй безпечно і у неї є можливість відпочивати. Дайте їй цю можливість — не сваріть її за гірші оцінки чи помилки, не напосідайте зі шкільними завданнями та не навантажуйте дитину понад її можливості.

❕Вільний час для спілкування, творчості, гри є необхідним, і мова не про гуртки, додає дитяча психологиня від UNICEF Ukraine Світлана Ройз. Якщо дитина стомлена, гуртки можна пропустити.

У жодному разі не намагайтеся «розворушити» дитину відчуттям сорому чи провини. Не порівнюйте з іншими дітьми чи собою, адже ваш досвід був інакшим.

Не сприймайте успіхи чи невдачі дитини як оцінку ваших батьківських здібностей. Пам’ятайте, що для неї ви — найкращі батьки.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

На зображенні може бути: текст «постийно крутить щось y. руках або гойдаеться на стильци He дратуйтеся i не свариться -це це не прояв неповаги. подбни рухи не вi̇дволкають, a, навпаки, багатьом допомагають концентруватися. ×—××»

На зображенні може бути: товстий лорі та текст


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь