Бовсуновський Сергій Володимирович

Дата: 06.11.2023 13:55

Бовсуновський Сергій Володимирович

(28.10.1983-03.07.2014)

Бовсуновський Сергій Володимирович - командир відділення в 30-й окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України, молодший сержант.

Народився 28 жовтня 1983 року в селі Бовсуни Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

В 2001 році закінчив Бовсунівську ЗОШ, потім навчався в Професійно-технічному училищі № 19 міста Києва і здобув кваліфікацію штукатура, лицювальника-плиточника та маляра.

В 2002-2004 роках проходив військову строкову службу  у Збройних силах України в місті Бердичів.

В 2004-2011 роках працював в ДП "ЛУГИНСЬКЕ ЛГ".

В 2011 році переїхав у село Марківці Бобровицького району Чернігівської області. Працював в місті Бровари Київської області слюсарем в ТРАТ «Спецбудмаш».

Після початку російської військової агресії проти України у 2014 році, 26 березня 2014 року був призваний до лав Збройних сил України та відправлений проходити службу в зону АТО (Донецька та Луганська області).

Службу проходив в складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України.

3 липня 2014 року трагічно загинув під час обстрілу блокпосту поблизу міста Щастя Луганської області.

Похований у селі Бовсуни Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• У вересні 2014 року в селі Бовсуни на фасаді будівлі Бовсунівського НВК (вулиця Центральна, 87а), де навчався Сергій Бовсуновський, йому відкрито меморіальну дошку.
  • Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 року нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
  • Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 8, місце 24.
  • Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Сергію присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишилась сестра Світлана.

Фото без описуЗ мамою

Фото без описуСергій із сестрою Світланою