Колосюк Микола Вікторович

Дата: 06.11.2023 13:53

Колосюк Микола Вікторович

(19.11.1984-17.11.2014)

Колосюк Микола Вікторович – гранатометник 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України, старший солдат.

Народився 19 грудня 1984 року в селі Бовсуни Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Закінчив Бовсунівську середню школу, після чого навчався у Професійно-технічному училищі в місті Коростень та здобув професію токаря.

По закінченні навчання проходив строкову службу у Внутрішніх військах (ВВ) МВС України. Потім проживав у місті Київ, де працював спочатку у міліції, а потім на будівництві.

У 2014 році після початку військової агресії росії проти України, 26 березня 2014 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Службу проходив у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України.

Захищав незалежність і суверенітет України у зоні проведення Антитерористичної операції (Донецька та Луганська області). Неодноразово у боях отримував поранення, але потім знову ставав у стрій. Спочатку отримав поранення в боях в районі села Кринички Луганської області, після чого в районі села Довгеньке Луганської області. Пройшов пекло Іловайського котла (Донецька область), отримав тяжкі поранення.

Нажаль  через отримані поранення помер 17 листопада 2014 року.

Похований в селі Бовсуни Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Миколі присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті:  Залишились батьки та донька.