Рафальський Віктор Анатолійович

Дата: 06.11.2023 13:45

Рафальський Віктор Анатолійович

(07.08.1973-20.04.2022)

Рафальський Віктор Анатолійович – водій  13 батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч А0281, м. Житомир) Десантно-штурмових військ Збройних сил України, старший сержант.

Народився 7 серпня 1973 року в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області.

Навчався у Лугинській загальноосвітній школі №1. Закінчив Андрушівське професійно-технічне училище. Працював водієм вантажних перевезень (далекобійник).

У 1991-1992 роках проходив строкову військову службу у місті Львів.

Після повномасштабного вторгнення (24 лютого 2022 року) рф до України був мобілізований 7 квітня 2022 року до лав Збройних сил України. Службу проходив у складі  95-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч А0281, м. Житомир) Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Виконуючи свій службовий обов'язок трагічно загинув 20 квітня 2022 року неподалік населеного пункту Сулигівка Ізюмського району Харківської області від вибухової хвилі під час ведення боїв. Вважався зниклим безвісти із 20 квітня 2022 року по 6 лютого 2023 року.

Похований 12 лютого 2023 року в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Віктору присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на пам’ятній дошці у Лугинському ліцеї та на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились дружина Світлана та двоє синів - Віктор та Віталій.

Віктор із побратимом-земляком Іваном Таргонським

Віктор із сім'єю