Ярмощук Василь Йосипович

Дата: 06.11.2023 13:37

Ярмощук Василь Йосипович

(28.11.1964-24.12.2022)

Ярмощук Василь Йосипович - військовослужбовець 30-ї окремої Механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України, старший солдат.

Народивсся у селі Липники Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. Після закінчення школи вчився на агронома у Ленінградському Сільськогосподарському інституті. Працював у КП «СЛАВА» та у ДП «Лугинське лісове господарство».

У 1979-1981 рр. проходив строкову службу в армії.

Після повномасштабного вторгнення (24 лютого 2022 року) рф до України, був мобілізований  28 лютого 2022 року до лав Збройних сил України. Службу проходив у складі  30-ї окремої механізованої бригади імені князя імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБр, в/ч А0409, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України. Боронив Україну в найгарячіших точках Харківської та Донецької областей. 26 вересня 2022 року під час запеклих боїв поблизу селища Курдюмівка Бахмутського району Донецької області отримав тяжкі поранення. Після двох  місяців лікування в місті Луцьк та місяця реабілітації, будучи у військовій частині помер 24 грудня 2022  року.

Похований 28 грудня в селі Липники Лугинської Територіальної Громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Василю присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились дружина Людмила  та син Артем.

Фото без опису Фото без опису Фото без описуВасиль Ярмощук з дружиною Людмилою

Фото без опису  З сином Артемом