Шибецький Петро Миколайович

Дата: 06.11.2023 13:32

Шибецький Петро Миколайович

(14.10.1979-25.08.2015)

Шибецький Петро Миколайович – водій, командир евакуаційного відділення ремонтного взводу 54-го окремого розвідувального батальйону імені Михайла Тиші (54 ОРБ, в/ч А2076, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України, молодший сержант.

Народився  14 жовтня 1979 року в селі Білокоровичі Коростенського (Олевського) району Житомирської області. З 2012 року проживав разом із родиною у селі Калинівка Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Проходив строкову військову службу в армії. Учасник миротворчих місій в Югославії та Іраку.

Після початку російської збройної агресії рф проти України у 2014 році, проходив службу за контрактом  на посаді командира евакуаційного відділення ремонтного взводу 54-го окремого розвідувального батальйону  імені Михайла Тиші (54 ОРБ, в/ч А2076, м. Звягель) Сухопутних військ Збройних сил України в зоні Антитерористичної операції на Сході України (Донецька та Луганська області).

Помер 25 серпня 2015 року внаслідок тяжкого захворювання під час виконання обов’язків військової служби в місті Часів Яр Бахмутського району Донецької  області.

Похований 27 серпня 2015 року в селі Білокоровичі Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Петру присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились дружина та двоє дітей.