Кальчук Віталій Іванович

Дата: 03.11.2023 10:57

Кальчук Віталій Іванович

(01.07.1975 – 23.08.2022)

Кальчук Віталій Іванович - командир зенітно-ракетного взводу у 46-й окремій аеромобільній бригаді (46 ОАеМБр, в/ч А4350, м. Полтава) Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, старший лейтенант.

Народився 1 липня 1975 року в селі Літки Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області. В 1990 році закінчив Літківську восьмирічну школу та в 1992 році Лугинську середню школу № 1. Навчався у Київському національному аграрному університеті. При університеті також закінчив військову кафедру. Працював інспектором із охорони праці.

Після повномасштабного вторгнення (24 лютого 2022 року) рф до України, був мобілізований  до лав Збройних сил України. Службу проходив у складі 46-ї окремої аеромобільної бригади (46 ОАеМБр, в/ч А4350, м. Полтава) Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Боронив країну від окупантів на різних напрямках.

Нажаль 23 серпня 2022 року трагічно загинув в результаті ракетного обстрілу в селі Олександрівка Баштанського району Миколаївської області .

Похований 28 серпня 2022 року в селі Літки Лугинської територіальної громади Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Віталію присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились дружина та дві доньки.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису

Віталій з сім’єю

З доньками