Бабич Віктор Вікторович

Дата: 03.11.2023 10:49

Бабич Віктор Вікторович

(05.12.2002-18.03.2022)

Бабич Віктор Вікторович - механік-водій 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського (36 ОБрМП, в/ч А2802, м. Миколаїв) Військово-морських сил Збройних сил України, молодший сержант.

Народився 5 грудня 2002 року в місті Коростень Житомирської області. Проживав в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області. Закінчив Лугинську гімназію.

У 2020 році вступив до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 5 березня 2022 року у зв'язку із повномасштабним вторгненням рф до України (22 лютого 2022 року), випустився достроково. Отримав звання  молодшого сержанта та підписав контракт зі  Збройними силами України та проходив службу у складі 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського (36 ОБрМП, в/ч А2802, м. Миколаїв) Військово-морських сил Збройних сил України .

Виконуючи свій військовий обов’язок трагічно загинув 18 березня 2022 року від ворожого авіаційного удару в місті Миколаїв.

Похований 27 березня 2022 року в селищі Лугини Коростенського району Житомирської області.

Нагороди та вшанування:

• Указом президента України №220 від 7 квітня 2022 року нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).
  • Рішенням сесії №1154 Лугинської селищної ради від 12 жовтня 2023 року Віктору присвоєно звання «Почесний громадянин Лугинської громади».
  • Фото Героя можна зустріти на «Дошці Пам’яті Героям Лугинської територіальної громади» в селищі Лугини біля меморіального комплексу «Захисникам незалежності України» на вулиці Михайла Грушевського.

Сімейний стан на момент смерті: Залишились мама та два брати.

Віктор з братом Владом

Фото без описуВіктор з мамою та молодшим братом