Фото та відео зйомки об'єктів критичної інфраструктури заборонена

Дата: 18.10.2023 11:01

Відповідно до Указу Президента України №64/2022 від 24.02.2022 року «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 року №2102-ІХ, керуючись Законами України «Про правовий режим воєжнного стану», «Про Інформацію», «Про державну таємницю», Доктриною стратегічних комунікацій Управління стратегічних комунікацій апарату Головнокомандувача ЗСУ від 12.10.2020 року, Наказом Головнокомандувача ЗСУ від 03.03.2022 року №73 «Про організацію взаємодії між ЗСУ, іншими складовими сил оборони та представниками засобів масової інформації на час дії правового режиму воєнного стану, з метою попередження витоку інформації, розголошення якої може призвести до обізнаності противника про рівень безпеки, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: проведення фото та відео зйомки об'єктів критичної інфраструктури та розповсюдження визначеної категорії інформації в мережі інтернет та ЗМІ. Для порушників передбачена кримінальна відповідальність.