ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА ТА ДОРОЖНИКА

Дата: 29.10.2023 08:15

Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника. Дорога - це символ руху, який веде у майбутнє, з’єднує з рідними і близькими людьми, об’єднує селища, міста, народи і країни. Так склалося, що без доріг та автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. І це свято - ще один привід висловити слова вдячності за невтомну працю всім, чиє життя пов’язане з дорогою.

Щиро вітаю вас з професійним святом! Зичу міцного здоров’я, сімейного благополуччя, зеленого світла на життєвих та автомобільних шляхах, безаварійних поїздок, надійної техніки, міцного здоров'я, добробуту і мирного неба!

Нехай усі ваші дороги завжди ведуть до успіху.

Селищний голова       Петро МЕЛЬНИК