ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 08.10.2023 08:41

Шановні працівники та ветерани санітарно-епідеміологічної служби Лугинщини! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Професійна майстерність фахівців держсанепідслужби відвертає спалахи небезпечних захворювань, запобігає впливу на здоров'я людей шкідливих факторів, забезпечує стабільну епідемічну ситуацію в громаді. Усе це визначає особливу роль державної санітарно-епідеміологічної служби для кожного жителя громади. Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей та підлітків.

Щиро дякую вам за сумлінну, старанну працю і високий професіоналізм. Впевнений, що ваша компетентність та відданість своїй справі й надалі будуть запорукою безпеки і здоров’я жителів нашої громади.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, благополуччя, професійних успіхів, душевного спокою і впевненості в майбутньому! Нехай найскоріше настане мир та довгоочікувана Перемога!

З найкращими побажаннями

Селищний голова                 Петро МЕЛЬНИК