В області функціонує 166 Пунктів незламності на об’єктах відповідального бізнесу

Дата: 04.10.2023 13:58

В області Пункти незламності організовує і відповідальний бізнес: у магазинах, аптеках, відділеннях банків та автозаправних станціях. Вони всі наразі є на онлайн-мапі, яка постійно оновлюється.

Якщо маєте вільну хвилинку знайдіть найближчий до вас Пункт Незламності на сайті nezlamnist.gov.ua.

Загугліть найближчу адресу від вашого будинку або місця роботи, щоб точно знати куди йти у разі надзвичайної ситуації.

Станом на сьогодні в Житомирській області створено 556 Пунктів Незламності. Усі Пункти обладнані генераторами, де ви зможете підзарядити свої гаджети. Там тепло, є інтернет, аптечки, чай та кава.

«Пункти Незламності» – це місця організовані обласною владою та ДСНС, які мають генератор (підзарядка гаджетів), тепло, інтернет, чай/каву, аптечку.

«Пункти Незламності» відповідального бізнесу – тут є можливість безкоштовно підзарядити гаджети.

Дякуємо відповідальному бізнесу за допомогу.

Нагадаємо, що заступник начальника Житомирської ОВА зазначив, що в області створено 396 Пунктів незламності, з них 334 стаціонарних та 56 при Головному управлінні ДСНС України у Житомирській області, 5 при Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області  та 1 при Житомирській ОВА та в адміністративних приміщеннях територіальних громад області, закладах освіти, охорони здоров’я.