ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 01.10.2023 08:05

Вітаю з великим святом — Днем захисників та захисниць України!

Це свято усіх справжніх синів та доньок України, незламних, хоробрих і нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.

Нині це свято актуальне, як ніколи, адже триває кровопролитна агресія російської федерації проти України. Ця війна принесла нам колосальні втрати, а найболючіші з них – це люди, людські життя, життя найкращих синів і доньок нашого народу, які загинули за нашу незалежність, за Україну.
Ми всі вклоняємося нашим воїнам за мирне небо, за спокійний сон в рідних домівках.

Сьогодні ми відзначаємо ще одне важливе свято – Покров Пресвятої Богородиці. Ми всі звертаємося до Божої Матері в молитвах і просимо, щоб настав довгоочікуваний мир та перемога, просимо її заступництва для українських захисників і всього народу.

Дякую всім, хто береже спокій наших рідних, наших дітей і наших осель, хто захищає цілісність нашої держави, хто з кожним днем наближає довгоочікувану перемогу. Залишайтеся такими ж сильними, добрими, мудрими і обов’язково повертайтеся додому! Міцного здоров’я вам та незламної віри у нашу перемогу!

Слава українським захисникам і захисницям! Слава Україні!

Селищний голова              Петро МЕЛЬНИК