Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі» в Лугинському ліцеї

Дата: 29.09.2023 13:54

Вересень покликав на навчання школярів нашої держави. Щороку з 1 по 30 вересня в Україні традиційно проходить місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі».

Здоровя дітей та їх безпека сьогодні дуже важливі для всіх: батьків, вчителів, держави.

Впродовж місяця в Лугинському ліцеї школярі вивчали та закріплювали знання з правил дорожнього руху. Учителька основ здоровя Мельничук Н. А. провела практичні заняття для школярів.

Сьогодні, 29 вересня, відбулась зустріч ліцеїстів з поліцейськими офіцерами Лугинськоі громади Боряченком В.С., Левківським В.Ф. та з інспектором ювенальної превенціі Поповичук А. М. Поліцейські ще раз наголосили дітям про дотримання правил дорожнього руху, про безпеку на дорозі. Зустріч була цікавою та корисною.

За інформацією Лугинського ліцею

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису