Селище Лугини відвідав Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній з Першосвятительським візитом

Дата: 22.09.2023 13:35

Фото без опису Фото без описуФото без описуВ день свята Різдва Пресвятої Богородиці, селище Лугини відвідав Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній з Першосвятительським візитом.

Під час візиту митрополита було звершено Богослужіння в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, відбувся хресний хід, та біля пам'ятника загиблим захисникам України проведено поминальну панахиду за загиблими на російсько-українській війні воїнами.