ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ СЕЛИЩА ЛУГИНИ

Дата: 21.09.2023 08:26

Шановні жителі та гості селища Лугини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня селища.

У цей складний для всіх нас час, перш за все, хочу побажати кожному з нас мирного неба, кожній родині – щасливої долі, сімейного затишку, міцного здоров’я, щастя, добра та достатку.

Низький уклін, шана та повага нашим землякам, які, кожну хвилину ризикуючи своїм життям, захищають наше селище і всю Україну на фронті. Вірю і знаю, що незабаром вони з Перемогою вернуться до своїх домівок, де на них чекають рідні.

Вічна пам’ять і вічна слава Героям, які віддали своє життя за незалежність України, за мирне небо, за наш з вами спокійний сон!

Щиро вітаю вас з Днем селища та від усієї душі бажаю щоб наша плідна праця, прагнення, сили і надії прискорили Перемогу, нехай наше селище завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та довіра.

З найкращими побажаннями

Селищний голова                      Петро МЕЛЬНИК