Допомога в скрутний час

Дата: 20.09.2023 13:41

На обліку Коростенського районного сектору №1 перебуває значна кількість громадян, що не мають офіційного працевлаштування. Тому одним з  першочергових завдань органу пробації є сприяння засудженим у вирішенні цього питання.

20.09.2023 року провідний інспектор Коростенського РС №1 Бондар Ольга Вікторівна провела робочу зустріч з начальником відділу карєрного консультування Коростенської філії Житомирського обласного центру зайнятості Штуль Валентиною Григорівною. В ході зустрічі було обговорено вектори подальшої співпраці, категорії вакансій в Коростенському районі та особливості вибору професії тією чи іншою категорією осіб.

Також підобліковій сектору було надано практичну допомогу у виборі майбутнього місця роботи та проінформовано про зміни законодавства в сфері ринку праці.

Т.в.о. начальника Коростенського районного сектору №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області