В магазини могло потрапити небезпечне свиняче сало, свиняча печінка та яловичий жир французького виробництва
Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє про те, що в Україну завезли свиняче сало, свинячу печінку та яловичий жир виробництва французької компанії TRADIVAL SA у супроводі фальсифікованих міжнародних ветеринарних сертифікатів.
Встановлено, що ці продукти в Україну завезли Луцькі компанії:
ТОВ "ФУДЛАЙФ ПЛЮС" 43023, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Лідавська, буд. 1;
ТОВ "РОЯЛ СТОРІ ПЛЮС" 43024, Волинська обл., Луцький р-н, м. Луцьк, пр. Молоді, 8;
ТОВ "ГЛОРІЯ ІМПОРТ ПЛЮС" 43016, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Данила Галицького, буд. 16.
З метою недопущення в обіг такої продукції, доводимо до відома операторів ринку, що згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» вони зобов’язані вилучати харчові продукти, якщо встановлено, що вони можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.