Дата: 14.09.2023 16:19

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні, 14 вересня, відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів селищний голова Петро Мельник.

Перед початком засідання поліцейський офіцер громади Віталій Боряченко повідомив, що у період з 11 до 17 вересня 2023 року проходить Тиждень громадянського суспільства. Його проводять у межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. В рамках даної ініціативи Віталій Боряченко проінформував щодо стану дотримання законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Лугинської громади та закликав старост старостинських округів до активної співпраці, адже тільки в разом з органами місцевого самоврядування можливе ефективне вирішення нагальних проблем громади та недопущення їх негативних наслідків.

У рамках засідання ухвалено рішення про взяття на квартирний облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов проживання, внесено зміни до складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, розглянуто питання про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лугинської селищної ради за 8 місяців  2023 року.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті селищної ради.