ОСІННЯ КАМПАНІЯ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ВІДБУЛАСЬ
12 - 13 вересня 2023 року на території Лугинської територіальної громади була проведена друга в поточному році - осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин шляхом розповсюдження приманок з вакциною вручну.
Розповсюдження принад з вакциною проводили 5 робочих бригад із залученням фахівців Держпродспоживслужби та користувачів мисливських угідь.
Спільними зусиллями працівників Коростенського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області, Лугинського відділу Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, мисливських і лісового господарств, вакцину в кількості 14528 доз було розповсюджено на площі 581,13 км2. Принади з вакциною розкладалися на узліссях, обабіч доріг і с/г угідь, в лісах - на перехрестях доріг на території вирубок.
За активну участь в кампанії з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин висловлюємо подяку представникам мисливських та лісового господарств, а саме: ГО «МРК Компас», філія «Лугинське ЛГ» ДП «Ліси України», Лугинська райрада УТМР Житомирської ОО УТМР, ГО «ЖОК МР «Вепр Полісся», ТОВ «Тартак Україна».
Такі заходи забезпечать створення стійкого імунітету у диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу та значно покращать епізоотичну ситуацію в районі.
Звертаємось до мешканців Лугинської ОТГ з проханням із порозумінням поставитись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки.
Коростенське РУ ГУ Держпродспоживслужби