ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2023 08:02

Шановні працівники бібліотечної сфери Лугинської громади!

Щиро вітаю вас з Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва.

Сьогодні бібліотеки Лугинщини стали цікавими та популярними для мешканців громади. Це не лише книгозбірні, а повноцінні інформаційні, культурно-просвітницькі заклади. Саме тут відбуваються різноманітні заходи, зустрічі та презентації, діють літературні об’єднання та клуби за інтересами, кожен із заходів збагачує учасників досвідом, рятує від невтішних думок і тривоги, дає можливість познайомитися з новими людьми.

Тож, шановні бібліотекарі, прийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу благородну працю, за внесок у розвиток інтелектуального потенціалу молоді та дорослих жителів громади. Від усієї душі бажаю вам натхнення, задоволення від своєї роботи та вдячних, розумних, допитливих читачів!

Миру вам, добробуту та процвітання!

Селищний голова       Петро МЕЛЬНИК