ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 09.09.2023 08:01

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Щорічно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту України.

Щиро вітаю зі святом всіх спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури та спорту, а також прихильників фізкультурно-спортивного руху! У цей непростий час військового стану вам доводиться віднаходити сили і час для тренувань, виборювати гарні місця у змаганнях різних рівнів, демонструвати високі результати у спорті.

Висловлюю вам глибоку вдячність за примноження спортивної слави громади! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

Миру, щастя, добра та достатку вам і вашим родинам! Перемоги нам усім!

З найкращими побажаннями

Селищний голова             Петро МЕЛЬНИК