Конгрес буде працювати і після завершення воєнного стану, – Віталій Безгін

Дата: 07.09.2023 10:51

Народний депутат, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін в ефірі телемарафону “Єдині новини” запевнив, що Конгреси місцевих та регіональних влад при Президентові України продовжить функціонувати далі.

За словами народного обранця, після повномасштабного вторгнення відбулася корекція пріоритетів.

Серед питань, які у фокусі уваги Конгресу, тарифи та опалювальний сезон. Віталій Безгін прогнозує, що у майбутньому в рамках засідань також відбудеться обговорення бюджетної політики, адже до 15 вересня 2023 Уряд має подати проєкт бюджету до Парламенту.

Як розповів народний обранець, регіони відіграють ключову роль у процесі євроінтеграції, який зараз перебуває на активній стадії.

Подробиці у відео або читайте на сайті (https://www.congress.gov.ua/konhres-bude-pratsiuvaty-i-pislia-zavershennia-voiennoho-stanu-vitaliy-bezghin/) Конгресу.