Лугинська громада втратила ще одного гідного сина – патріота та захисника України

Дата: 04.09.2023 17:49

Лугинська громада втратила ще одного гідного сина – патріота, та сміливого захисника України.

03 вересня 2023 року під час мінометного обстрілу з боку ворога поблизу населеного пункту Бондарне Соледарської територіальної громади Бахмутського району Донецької області захищаючи волю та незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни загинув воїн, справжній патріот рідної землі, стрілець-помічник гранатометника, солдат з смт Лугини СПІВАК Микола Павлович, 1978 р.н.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль, поділяємо горе.

Вічна пам’ять Герою!