#Тияк? Поліцейські психологи Житомирщини навчають спецпризначенців формувати та підтримувати життєстійкість

Дата: 04.09.2023 14:56

Для виконання своїх службових обов’язків правоохоронцям необхідно вміти вчасно емоційно розвантажуватися, щоб не відбувалось накопичення негативу. Для цього психологи проводять з бійцями регулярні заняття і навчають їх дієвим антистресовим методикам.

Під час тренінгу учасники вчаться шукати та цінувати ті речі, завдяки яким можуть назвати себе щасливими, бути вдячними за допомогу і прагнути, у свою чергу, бути корисними оточуючим.

Поліцейські активно діляться власним досвідом, ставлять запитання і отримують відповіді, які допомагають їм у підтриманні життєстійкості.

У ГУ НП в Житомирській області зазначають, що заходи реалізуються в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, запровадженої за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Мета Національної програми – надати допомогу кожному, чиє психічне здоров’я зазнало шкоди через війну.

Також психологи дають свої рекомендації щодо формування та підтримання життєстійкості.