Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 04.09.2023 13:26

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що в другій половині вересня 2023 року розпочинається проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Враховуючи запроваджений в країні воєнний стан, осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проводитись шляхом наземного розподілу принад, які містять високоімунну, безпечну вакцину. Під обробку підлягає 581,13 км2 території  Лугинської ОТГ, на якій буде використано 14529 доз вакцини (на 1 км2 25доз).

Нагадуємо, що приманка є цілком безпечною для людей і тварин. Вона має вигляд невеликого брикету розміром із сірникову коробку з запахом м’ясокісткового борошна, а всередині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу.

Прохання до жителів району! У разі виявлення приманок не торкатися їх руками та не переміщувати з місць розкладання. Якщо дика тварина відчує запах людини  на приманці, то вона її не їстиме.

Кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області з подальшим здійсненням контролю за ефективністю імунізації.

Начальник Коростенського

районного управління ГУ  ДПСС