#Тияк?: Чому ментальне здоров’я важливе? ІНФОГРАФІКА.

Дата: 04.09.2023 10:13

Психічне та фізичне здоров’я є рівноцінно важливими складовими загального здоров’я людини. Психічні захворювання (особливо депресія) підвищують ризик виникнення багатьох видів фізичних проблем зі здоров’ям: інсульту, діабету, захворювань серця.

Якщо проблеми із психічним самопочуттям помітити на ранньому етапі:

• з ними легше впоратись
  • можна швидше знову повноцінно отримувати задоволення від життя
  • є більша ймовірність, що повсякденне життя і стосунки з близькими не будуть порушені

Важливо розуміти: ваші почуття однозначно варті уваги – подбайте про себе і зверніться по допомогу!

Якщо переживаєте труднощі із психічним здоров’ям, вам може знадобитися допомога кваліфікованих фахівців. Можна звернутися до сімейного лікаря, психолога, психіатра чи психотерапевта. Не зволікайте: чим швидше почнете шукати рішення, тим швидше повернете собі комфортне самопочуття і вищу якість життя.