1 вересня 2023 року оголошено День жалоби в Лугинській селищній територіальній громаді

Дата: 31.08.2023 15:45

ЛУГИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

31.08.2023                                                                                                  №  54

Про   оголошення Дня жалоби

в Лугинській селищній територіальній громаді

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  для вшанування пам’яті загиблих  військовослужбовців,  під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у російсько – українській війні, Ярослава КРИВОНОСА та Олексія СТОРОЖУКА:

1. Оголосити 1 вересня 2023 року Днем жалоби на території  Лугинської селищної територіальної  громади.
  2. На знак скорботи за загиблими захисниками  приспустити  Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності.
  3. Вшанувати пам'ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.
  4. Заборонити проведення розважально – концертних заходів, звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування на території громади.
  5. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження.
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                               Петро МЕЛЬНИК