ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ 1 ВЕРЕСНЯ

Дата: 01.09.2023 09:03

Шановні освітяни! Дорогі школярі, батьки!

Вітаю вас з Днем знань!

День знань – це завжди тепле, по-особливому бентежне свято для всіх, хто приходить вчитися, отримувати нові знання.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але сьогоднішній день однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів і, звичайно ж, закличним дзвоником. Вчіться, освоюйте та осягайте нові науки! Ви – наше майбутнє!

Бажаю вам мирного неба, щасливого життя в незалежній, єдиній, вільній Україні! Нехай кожен день проходить успішно, завжди буде час для старанного навчання і веселих захоплень, з легкістю даються нові знання, а новий навчальний рік принесе кожному  радість Перемоги, справжню дружбу та чудові результати!

Селищний голова          Петро МЕЛЬНИК