На війні з росією загинули ще двоє синів України

Дата: 30.08.2023 16:47

Фото без опису Фото без опису

27 серпня під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Роботине, Запорізької області, внаслідок мінометного обстрілу з боку ворога, після отримання осколкового поранення загинув солдат, стрілець-помічник гранатометника КРИВОНОС Ярослав Віталійович, 1991 р. н.

Також стало відомо про загибель нашого земляка і захисника СТОРОЖУКА Олексія Вікторовича, уродженця с. Нова Рудня, Старосільського старостинського округу.

В наших серцях, серцях рідних, близьких, друзів, бойових побратимів назавжди залишиться пам'ять про мужність і героїзм Ярослава Віталійовича та Олексія Вікторовича.

Вічна пам'ять і вічна слава…

Від щирого серця співчуваємо всім рідним та близьким! Нехай світлий спомин про покійних захисників України назавжди залишиться у пам’яті кожного, хто їх знав, любив і шанував.

Про дату, час та місце прощання з бійцями повідомимо додатково.