Покладанням квітів та молебнем в селищі Лугини вшанували захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Дата: 29.08.2023 20:55

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. В селищі Лугини вшанували полеглих Героїв спільним молебнем.

У заході взяли участь народний депутат України Арсеній Пушкаренко, селищний голова Петро Мельник, заступники селищного голови, рідні загиблих воїнів, працівники селищної ради та жителі громади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув внаслідок збройної агресії російської федерації, поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим захисникам України, ієрей Петро Киричевський відслужив молебень за воїнами, які віддали життя у боротьбі за незалежність України.

Ми маємо пам’ятати про те, що кожен з загиблих віддав за Батьківщину найдорожче, що в нього було - життя.

Світла і вічна пам’ять загиблим Захисникам!