ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В СЕЛИЩІ ЛУГИНИ

Дата: 24.08.2023 14:42

День Незалежності України - щорічне свято в Україні, яке відзначають 24 серпня з нагоди ухвалення у 1991 році Акта проголошення незалежності України. Цей документ, ухвалений позачерговою сесією Верховної Ради УРСР, проголосив створення самостійної української держави.

Цього року День Незалежності України ми вдруге зустрічаємо в умовах війни, коли Україні вкотре доводиться відстоювати свою свободу та право на життя.

На жаль, ми змушені відмовитися від звичного святкування, тому сьогодні в селищі Лугини День Незалежності України відзначили покладанням квітів до пам’ятного знаку полеглим захисникам України. В заході взяли участь селищний голова Петро Мельник, заступники селищного голови Віктор Давидюк та Борис Квятковський, представники ТЦК та СП, працівники селищної ради та жителі громади.