Найближчими днями на Житомирщині спостерігатиметься надзвичайна пожежна небезпека

Дата: 17.08.2023 08:53

Житомирський регіональний центр з гідрометеорології України попереджає, що по території Житомирської області з 29 червня – 2 липня спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека. Температура вночі 15-20о тепла, вдень 26-33о.

Нагадуємо, що під час пожежонебезпечного періоду потрібно дотримуватися таких правил:

не розпалювати відкритий вогонь біля лісової зони, в полях;

не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці;

категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки;

залишаючи місце відпочинку, обов’язково загасіть вогнище водою чи піском до повного припинення горіння або тління.

Джерело сайт Житомирської ОДА