ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РАКІВ З 15 СЕРПНЯ ПО 30 ВЕРЕСНЯ 2023 (ВКЛЮЧНО)

Дата: 14.08.2023 10:06

Фото без описуЗ метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, збільшення їх запасів з 15 серпня 2023 року по 30 вересня 2023 року (включно) розпочинається заборона на лов річкових раків на період їх другої линьки у водних об’єктах Житомирської області.

В цей період відбувається формування та зміцнення нового панцира, що може тривати від одного до півтора місяця. Лов раків під час заборони є грубим порушенням природоохоронного законодавства, за яке, відповідно до ч. 4 ст.85 КУпАП, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу розміром від 340 до 680 гривень з передачею матеріалів до судових органів

За кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн та штраф – до 680 грн.

Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватися встановленої заборони на вилов водних біоресурсів.

Коростенське районне управління ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ