Привітання селищного голови Петра Мельника з Днем молоді

Дата: 12.08.2023 08:01

Фото без описуДорогі юнаки та дівчата!

Серед багатьох знаменних дат, які відзначає наша країна, Міжнародний день молоді – особливе та унікальне свято, бо саме такою є молодість.

Сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії та майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас. Тому бажаю молоді: терпіння і сміливості у своїх вчинках! Щоб дух ваш був сильний і, щоб втілювалися в життя всі заповітні мрії. Станьте взірцем для ваших майбутніх дітей! Будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь!

Здоров'я вам, щасливих днів, у всьому успіхів! Бажаю усім, хто молодий не лише роками, але й духом, міцного здоров’я, успіхів у навчанні та роботі, творчої енергії, незалежності в думках. І, звичайно, драйву та сил втілити в життя те, до чого ви прагнете!

Бажаю вам Миру, бути незалежними, неупередженими, креативними, безстрашними, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

Залишайтеся молодими протягом усього свого життя!

Селищний голова                                    Петро МЕЛЬНИК