Коростенське районне управління ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ вітає з Днем працівників ветеринарної медицини

Дата: 11.08.2023 13:11

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини.

Відзначення цього свята на державному рівні є свідченням високої оцінки у суспільстві вашого вагомого внеску у забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів харчування та охорони довкілля.

Професія ветеринарного лікаря шанована в усі часи. Вона вимагає глибоких знань, високої майстерності, швидкого реагування в будь-якій ситуації. Саме ветеринарному лікарю притаманні такі якості як відданість своїй справі, працелюбність, щирість душі та теплота сердець.

Тож нехай ваш професіоналізм постійно зростає, а щира вдячність людей додає ще більше енергії й наснаги.

Зичимо вам міцного здоров’я, мирного неба, щастя та добра, творчих успіхів у самовідданій праці на благо України!

Коростенське районне управління ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ