ВІТАННЯ ЛУГИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 11.08.2023 11:36

Щороку в кожну другу неділю серпня в нашій країні професійне свято відзначають люди, які вирішили присвятити своє життя порятунку життів тварин – працівники ветеринарної медицини.

Шановні ветеринари!

Прийміть найщиріші вітання зі святом!

Сумлінна праця спеціалістів ветеринарної медицини з попередження надзвичайних ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру, недопущення на внутрішній ринок неякісної тваринної продукції є надзвичайно важливою.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, терпіння, сил, витримки та професіоналізму. Нехай ваші дні будуть наповнені хорошими моментами, а ваша допомога щедро винагороджується.

Миру вам, прихильності долі, успіхів у здійсненні намічених планів!

Зі святом!

З повагою

Лугинський селищний голова                                         Петро МЕЛЬНИК