Будьте обачні! Відвідуйте ліси лише на визначених територіях! – Житомирська ОВА

Дата: 10.08.2023 14:21

Житомирська ОВА нагадує, що на всій території області дозволено відвідування лісів населенням для збору дикорослих ягід, грибів, лікарської сировини, тощоокрім лісів, що знаходяться:

! у смузі на глибині 30 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь;

на території місцевостей, що були тимчасово окуповані (села Радча, Нова Радча, Стара Радча, Грезля, Давидки, Тичків, Вільхова, Ровба, Рубежівка Народицької селищної ради Коростенського району).

Таке рішення прийнято радою оброни Житомирської області.

Рішенням ради оборони також заборонено проведення будь-якого полювання в період воєнного стану, окрім проведення біотехнічних та охоронних заходів користувачами мисливських угідь.

Закликаємо жителів області дотримуватися визначених правил та обмежень заради власної безпеки та оточуючих.

FacebookTwitterРесурс