#Тияк? У Житомирі відбулися ветеранські змагання «Сильні України», направлені на реабілітацію наших ветеранів через спорт. ВІДЕО

Дата: 09.08.2023 13:30

Як спорт впливає на ментальне здоров’я?, -це запитання поставила  Почесному президенту Федерації стронгмену України, головному судді змагань Василю Вірастюку регіональна координаторка та радниця голови ОВА з ментального здоров‘я Ірина Гладка.

Фізичні навантаження сприяють поліпшенню ментального здоров’я, допомагаючи мозку краще справлятися зі стресом. На рівні підсвідомості пропрацьовуються негативні ситуації та емоції які складно було відпустити, а після тренувань люди відчувають “м’язову радість” і почуваються набагато краще.

Впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я  #тияк за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA у співпраці з Міністерство охорони здоров’я України експертного партнерства та підтримки World Health Organization Ukraine.

Детальніше дивіться у відео.

FacebookTwitterРесурс