Скоро в Лугинському ліцеї № 1 запрацює STEM-лабораторія для дітей.

Дата: 03.08.2023 08:31

Фото без опису Фото без описуФото без опису

Новий навчальний рік — привід ставити нові цілі для школи. І якщо йдеться про цифрову трансформацію освіти, то кращого способу для цього, ніж сучасна STEM лабораторія, не знайти.

Science (наука), Technology (технології), Engineering (інженерія) та Mathematics (математика) — так розшифровується ця абревіатура. Прогресивні освітні держави вважають, що за цими кількома літерами ховається майбутнє освіти.

STEM-лабораторії створюються у межах крос-секторального проєкту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) UNICEF Ukraine. Працівники Лугинського ліцею спільно з відділом освіти молоді та спорту Лугинської селищної ради подали заявку на участь у проєкті і отримали позитивний результат. Вже зовсім скоро учні зможуть вивчати шкільні науки через практику — на реальних завданнях.

Всього в Житомирській області в межах проєкту «Спільно до навчання» планується відкриття 17 STEM-лабораторій.