#Безбар’єрність: Коли батькам пора «бити в усі дзвони». Подкаст «Простими словами»

Дата: 26.07.2023 08:18

Коли батькам пора «бити в усі дзвони» – відповідь у новій серії спеціального сезону подкасту «Простими словами».

Гість – Денис Угрин, дитячий і підлітковий психіатр, розповідає про вплив соцмереж на дитячу психіку, селфгарм або самоушкодження серед дітей, про рятівну силу рутини і називає  доступні способи, як батькам стати скелею для своєї дитини.

Повний текст інтерв’ю – тут  https://www.the-village.com.ua/village/knowledge/podcast/341431-denis-ugrin

Розмову слухайте на всіх подкаст-платформах: Apple Podcasts | Google Podcasts | SoundCloud | Spotify | YouTube

Спеціальний сезон подкасту «Простими словами» від The Village Україна виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської. Проєкт реалізовано за підтримки ВООЗ у співпраці з Координаційним центром із психічного здоров’я при КМУ та ГО «Безбар’єрність».