Перебуваючи в прикордонні ПАМ’ЯТАЙТЕ!!!

Дата: 20.07.2023 14:44

На кордоні з державою-агресором росією та її поплічницею – білоруссю діють встановлені режимні обмеження, які є обов’язкові до виконання.

Шановні громадяни! Не нехтуйте встановленими правилами! Не відвідуйте закриту через небезпеку територію!

❗️Пам’ятайте!

▪️Заборонено будь-яке пересування цивільних осіб в смузі місцевості вздовж державного кордону та в смузі завширшки 1 км від держрубежу.

▪️Заборонено проведення будь-якого знімання, фотовідео документування об'єктів інфраструктури, доріг, засобів інженерного облаштування тощо;

▪️Заборонено перебування осіб в лісосмугах та лісових масивах, здійснювати збір дикоросів, проводити полювання, рибальство, плавання на човнах та проведення відпочинку;

▪️Заборонено здійснення запуску квадрокоптерів та використання будь-яких літальних апаратів.

❗️Особливо будьте уважні з дотриманням правил мінної безпеки! Не ігноруйте попередження про міни! Основне правило НЕ ЗНАЄШ – НЕ ЧІПАЙ І НЕ ЛІЗЬ!

Не наражайте себе на небезпеку. Не ігноруйте повідомлення та обмеження! Пильнуйте ситуацію, підозрілих осіб та незнайомі предмети. Про їх виявлення сповіщайте відповідні структури за компетенцією.

🇺🇦Наближаймо перемогу разом!

Північний кордон. Держприкордонслужба